Halı Yıkama

halı yıkama

halı yıkama

Billur halı yıkama 1991 yılından 800 m²  fabrikamızda halı yıkama hizmeti vermektedir. Halı yıkama fabrikalarının kurulmasıyla halı yıkama sorun olmaktan çıkıp sektör haline geldi.

En önce kurulan  kapasiteli halı yıkama fabrikalarından biri olan  Billur halı yıkama kendini kanıtlamış, sektörde yerini sağlamlaştırmıştır. Tüm semtlerde firmamızın adı duyulmuştur.

Profesyonel hizmet vermemiz en çok tercih edilen halı yıkama firması olmamızı sağlamıştır. Ekibimiz sürekli eğitimlerle kendini geliştirmektedir. Müşterilerimizin istek ve önerileri bizim için çok önemlidir. Müşteri memnuniyetini her zaman önemsemekteyiz.   İstanbul Avrupa yakasın da tüm bölgelere halı yıkama hizmeti sunmaktayız. Araç filomuz her bölgeye hizmet vermek için hazırdır.
Çıkaramadığınız lekeler ve benzeri halılarınızı teslim ederken özel istekleriniz var ise mutlaka belirtiniz. Halılarınız overlok gerektiriyorsa ekibimiz overlok hizmetide sunacaktır.

Halı yıkama fiyatları için firmamızı arayabilir, veya web sitemiz üzerinden fiyatlara bakabilirsiniz. Halı yıkama da kredi kartı ile ödeme imkanımızda vardır.  Hizmet talebi oluşturma için0212 648 13 13 nolu numaradan  firmamızı arayabilirsiniz.

Dİğer Hizmetlerimiz, Halı yıkama

Halı Yıkama

İstanbul Avrupa Yakası Halı Yıkama

Halı yıkama,  hizmeti veren Billur halı yıkama İstanbul’ da uzun yıllardır hizmet vermektedir. İşini profesyonel şekilde yapan firmamız özlenen halı yıkama temizliğini evinize kadar getirmiştir.  Kaliteli hizmet vererek müşterilerinin güvenini kazanmış ve kazandığı güveni kaybetmemek için sürekli teknolojik ve personel olarak kendini geliştirmeye devam ederek halı yıkama hizmeti vermektedir. 

Avrupa Yakası Halı Yıkama Fabrikası

İstanbul Avrupa yakasında tüm bölgelerde halılarınız servisimiz tarafından alınarak temizleme işlemi tamamlandıktan sonra kapınıza kadar teslim edilir. Kredi kartı ile ödeme imkanımız vardır. Halı yıkama fiyatları hakkında bilgi almak için tıklayınız

 

Ana Sayfa, Halı yıkama

TAKSİM HALI YIKAMA

halı yıkama

Taksim halı yıkama için yayılmış olan servis ağımız ve geniş araçlarımız sayesinde, Billur halı yıkama olarak ulaşamayacağımız mahalle,sokak ve bölge yoktur. Evlerinizde kullandığınız halılar düzenli olarak süpürüldüğünde ya da temizlediğiniz de sağlığınız açısından sorun teşkil etmez.

Halı temizlemenin detay noktalarından bir tanesi gırgır aleti ile yapılacak toz alma işlemidir. Gırgırlar diplerdeki tozu da söküp atmaktadır.. Eğer ki buna vaktiniz yoksa ya da zahmetli oluyorsa halı temizleme işini bize bırakın Billur halı yıkama firması uzman ekibi kıymetli müşterilerine Taksim bölgesinde profesyonel halı yıkama hizmeti sunmaktadır. Taksim’de yaşayan insanlar da birçok konuda bilinçli hareket etmektedir. Taksim halı yıkama sektöründe çok sayıda halı temizleme firması var ve sektör epey fazla. En iyi hizmeti ve kaliteyi rekabet beraberinde getirir. Bizler rekabet etmiyoruz çünkü rekabet edecek firma göremiyoruz. Kendimize bu kadar güvenmemizin en büyük nedenlerinden biri de son teknoloji makinelerimizdir. Bu makineler profesyonel bir şekilde kullanan bir ekibe sahibiz ve bu ekip istediği şekilde makinelerin kontrolünü de ele alabiliyor. Bu kadar kalite çok pahalı olmaz mı diyen kullanıcılarımıza yanıldıklarını göstermek için onları firmamıza davet etmekteyiz.

Dört mevsim düzenlenen kampanyalar sayesinde uzman ekibimiz ve firmamız adım adım yükselmeye devam etmektedir.. Zirveye çok yaklaştığımızı farkındayız ve yeniliklerden kopmamak için de gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Eğer yaptığınız işte insanlarla yüz yüze görüşüyorsanız diksiyonunuz ve iletişim becerileriniz de üst seviyelerde olmalıdır. Billur halı yıkama firması olarak daha modern çizgilerle hareket ediyor ve çalışmalarımızı da buna bağlı olarak yürütmekteyiz. Leke çıkarmak için kendimize has özel yöntemlerimiz var bizler yalnızca makine ile çalışmıyoruz insan gücüne de çok önem veriyoruz. Küçük bir hatırlatma yapalım yıllardır birlikte olduğumuz ekibimizden bizlere veda eden olmadı çünkü çalışma koşullarımız çok zor değil ve firmamız ziyaret ettiğinizde sizler de buna şahit olacaksınız aile ortamı gibi. Güzel bir çalışma ortamı ve ideal şartlar insanları çalışmaya teşvik ediyor ve firmamızdan kopmamasını sağlıyor. Aynı şekilde müşteri ile iletişim de bu şekildedir.. Eğer müşteri ile güzel bir şekilde anlaşır ve taleplerini yerine getirirseniz müşteri sizlerden kopamaz. Sabit telefonlarımız gün içerisinde hiçbir zaman meşgul çalmaz çünkü sizlere yardımcı olacak bir personelimiz mutlaka vardır. Servis araçlarımızda gerekli aksesuarlarımız ve not almak için gerekli ihtiyaçlarımız mevcuttur. Özel olarak istediğiniz bir şey varsa bunu not alır ve firma yetkililerine iletiriz. Bazı müşterilerimi iki kez yıkanmasını istiyor halılarının seve seve kabul ediyor ve gerekli yerlere iletiyoruz ancak bunun zararlı olabileceğini de belirtiyoruz. Para kazanmak önceliğimiz değildir. İnsanlara yalan söylemek hizmet anlayışında yoktur. Billur halı yıkama firması dürüstlük konusunda lider bir firmadır. Taksim halı yıkama fabrikası denince akla Billur Halı Yıkama gelir.

Halı yıkama, Hizmet verdiğimiz yerler

ŞİŞLİ HALI YIKAMA

Şişli halı yıkama firması

Şişli halı yıkama hizmeti için yaygın servis ağımız geniş araç filomuz ile , Billur halı yıkama olarak Şişli ilçesinde tüm mahalle semtlere ulaşıyoruz.

Evlerinizi süsleyen halılarınız düzenli olarak süpürüldüğünde bakımı yapıldığında sağlığınız açısından herhangi bir sorun oluşturmaz. Her zaman devamı olarak halılarınızı süpürmek halı yıkamak zahmetli olabilir. Halılarınızı sürekli temizlemezseniz toz ve gözle görünmeyen zararlı mikroplar halılarınızda zamanla birikirler. Halı temizlemede en önemli noktalardan biri elektrikli süpürge ile halılarınızın tozlarının alınmasıdır.

Yüksek güce sahip süpürgeler diplerde bulunan tozu çeker. Gündelik temizlik ile halınız daha geç kirlenir. Billur halı yıkama firması Şişli bölgesinde kaliteli profesyonel halı yıkama hizmetleri veriyor . Şişli Taksim’e olan yakınlığı nedeniyle nezih bir bölgedir. Şişli halkı halı yıkama konusunda bilinçli hareket etmektedir. Şişli halı yıkama sektöründe çok fazla rekabet vardır. Sektör bu anlamda canlılığını koruyor.. Rekabet her zaman daha iyi hizmeti kaliteyi de artırmaktadır. Billur halı yıkama olarak rekabet etmiyor sürekli kendimizi geliştirmeyi hedefliyoruz.
Kendimize güveniyoruz , bunun nedenlerinden bir fabrikamızın tam teşekküllü son teknoloji makinelerle donatmamızdır. Bunun yanısıra makineleri kullanma kağasitesine sahip profesyonel bir bir ekibe sahibiz. Personelimiz makineleri mükemmel şekilde kullanabiliyor. Bu kadar kalite çok pahalı olur diye düşünüyorsanız biz hakettiğimiz ücreti alıyoruz. Fiyatlarımızı halı yıkama fiyatlarını uygun tutmaya gayret gösteriyoruz. Sizleri profesyonel ekibimizle tanışmak ve halı yıkama fabrikamızı görmek için firmamıza davet ediyoruz. Bir aile ortamında bir kahve eşliğinde sorularını sorabilir firmamızı gezebilirsiniz.

Zaman zaman düzenlediğimiz kampanyalar ile uzman çalışanlarımız ve firmamız her yıl yükselmeye devam ediyor. Zirveye yaklaştığımızı bilmekte övünmüyor ve daha iyi olmak için gelişmeleri sürekli takip ediyoruz. Eğer yaptığını iş dialog gerektiriyorsa, uzman bir müşteri temsilciniz olması gereklidir. .

Klasik dialoglar tarihe karışalı yıllar oldu. Billur halı yıkama firması olarak modern anlayışla hareket ediyoruz. Çalışmalarımızı modern çizgilerde yürütüyoruz.

Leke çıkarmak için firmamıza özel çeşitli yöntemlerimiz var, sadece otomatik makinelerle lekeye müdahale etmiyoruz, gereken yerlerde lekeye özel müdahale ediyoruz.

Yıllardır aynı ekip ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Çalışanlarımıza son derece saygı duyuyoruz. Çalışma ortamının sıcaklığı ekibimizi daha çok çalışmaya teşvik ediyor. Müşterimiz içinde ayn şeyler söz konusu, müşteriye verdiğimiz değer ve profesyonel hizmet müşterilerimizin kalıcı olmasını sağlıyor.

Küçük bir hatırlatma yapalım yıllardır birlikte olduğumuz ekibimizden bizlere veda eden olmadı çünkü çalışma koşullarımız çok zor değil ve firmamız ziyaret ettiğinizde sizler de buna şahit olacaksınız arkadaş ortamı gibi.

Billur halı yıkama firması olarak halı yıkama hizmetinde odak noktamız hedef kitlemiz müşteri adaylarımızdırç. Sabit telefonlarımız ve gsm telefonlarımızdan gün içerisinde hizmet talep edebilirsiniz. . Halılarınızı teslim aldıktan sonra Billur halı yıkama firması, şişli halı yıkama ekipleri kısa sürede ve söz verdiği zaman halılarınızı adreslerinize ilk günkü temizliği mis kokusu ile teslim eder. Servis araçlarımızda gerekli ekibimiz her zaman vardır. Özel isteklerinizi ekibimize iletebilirsiniz. Müşterilerimizden bazıları halılarının iki defa yıkanmasını istiyor, personelimiz bunu not ediyor gerekli birimlere bildiriyor. Firmamız dürüstlüğü ilke edinmiştir. Şişli halı yıkama firması prefesyonel hizmet Billur Halı Yıkama ile evlerinize kadar gelir.

Halı yıkama, Halı Yıkama Fabrikası, Hizmet verdiğimiz yerler

İKİTELLİ HALI YIKAMA

İkitelli Halı Yıkama

Billur halı yıkama firması olarak işimizi en iyi şekilde yaptığımızı düşünüyoruz, en önemlisi İkitelli halı yıkama sektöründe dürüst ve kaliteli bir şekilde hizmet vermekteyiz.  İkitelli halı yıkama fabrikamızda, İkitelli semti halkı ve sakinleri için Billur halı yıkama firması olarak farklı tip halılarınız için bakım ve temizlik hizmetleri sunmaktadır. Gözümüze güzel olan ilk şeyi satın almak uzun vadede bizlere sorun yaratabilir. Aldığımız ve para verdiğimiz ürünü sorunsuz bir şekilde kullanmak en çok istediğimiz şeydir ancak gerekli bakım yapılmadığında ve gerekli ilgi ya da hassasiyet gösterilmediğinde ürün ne olursa olsun bizleri bir sorunla karşı karşıya getirmektedir. Satın aldığınız halılar için en önemli altın kuraldır.

Halıların sadece görünen yüzeyleri değil asıl alt bölümleri daha çok kir tutmaktadır. Halı yıkama esnasında bizleri en çok zorlayan kısımlar halıların alt kısımlarıdır. Halılarınız ne kadar kaliteli olursa olsun mutlaka tozlanacak ve kirlenecektir.

Kıymetli müşterilerimiz halılarınız kaliteli olsa da nem ve ısı derecesi hangi türden olursa olsun halılarınıza zarar verecektir, bu nedenle çeşitli yalanlar ile insanlardan fazla para almak , haksız yere daha fazla para kazanmak için söylenen satış pazarlama yalanlarıdır. Bizler servis için gittiğimiz her evde gerekli uyarıları insanlara yapmaya çalışıyoruz çünkü her zaman olduğu gibi bizim sektörümüzde de dürüst çalışmayan birçok firma ve halı satıcısı mevcuttur.

Billur halı yıkama firması olarak halı yıkama konusunda işimizi en iyi şekilde yaptığımızı biliyoruz. Bizler bu alanda dürüst ve kaliteli ve saygılı bir şekilde hizmet veriyoruz. Bazı halı yıkama firmaları bir sorun olduğunda müşteriye sırtını dönüyor gerekli ilgi ve alakayı göstermiyorlar.

Billur halı yıkama firmasında anlayışında sorumsuzluğa asla yer yoktur bir sorunla karşılaştığınızda ekibimiz yakından ilgilenir ve sorununuzu çözer. Hizmetten memnun kalmadığınız bir sorunla karşılaşırsanız ücretsiz bir şekilde hizmet almak sizlerin en doğal haklarından biridir.. Mevcut tüketici hakları da böyle olmasını gerektiriyor.

Para kazanma işimizde ikinci sıradadır. İlk hedefimiz sizleri memnun etmektir. Empati kurmayı sizlere bir borcumuz olarak görüyoruz. Sektörde bu işi profesyonel olarak yaptığımızdan temizlik makineleriniz ve temizlik ürünleriniz üst düzey ürünler ve aletlerlerdir. Yeni çıkan tüm teknolojik halı yıkama makine ve aletlerini takip ediyoruz. Yeni ürünleri Billur halı yıkama firması bünyesinde dahil etmek için hiçbir masraftan asla kaçmıyoruz. İkitelli halı yıkama sektöründe akla ilk olarak Billur Halı Yıkama fabrikası gelir. Kaliteli halı yıkama hizmeti için bir telefon kadar sizlerin yakınındayız. .Bize ulaşmanız yeterlidir.

Halı yıkama, Halı Yıkama Fabrikası, Hizmet verdiğimiz yerler

GÜNGÖREN HALI YIKAMA

güneşli halı yıkama firması

Güngören halı yıkama sektöründe en çok hizmet veren müşteri potansiyeline sahip olan Billur halı yıkama kaliteli hizmet anlayışı tecrübeli personeli ile siz değerli müşterilerine hiçbir şekilde sıkıntı yaratmadan hizmet vermeye devam ediyor.

Güngören sakinleri için her zaman her saatte en iyi hizmeti vermek için varız.

Ev hanımları yoğun hem ev işlerinden hem de halı yıkama için alan bulmakta zorlandıklarından günün halı yıkama için temizliğin adresi firmamız Billur halı yıkama yı aramaktadır. Kişisel olarak yapılan halı temizliğia çok fazla etkili olmamaktadır. Billur Halı Yıkama olarak Güngören halı yıkama fabrikası çalışma ortamımız diğer firmalara göre daha gelişmiş ve üst teknolojiye sahiptir.. Teknolojik ürünlerini en iyi şekilde kullananıyoruz. Müşteri memnuniyeti konusunda duruşumuz her zaman en iyi olma yolunda devam etmektedir. Ekibimiz sizlerin memnun etmek için daima halınıza zamanında ve kısa süre içinde adreslesinizden alıp yıkama işlemi tamamlandıktan sonra tekrar kapınıza kadar getiriyor. Beklenti taleplerinizi dinleyip size daha faydalı olabilmek için çabalıyoruz.

Firmamızdan memnun kalacağınıza eminiz, bizim için para ön planda değildir, müşteri memnuniyeti güven ve sevgi ön plandadır. Güngören halı yıkama olarak hizmet sürecinden bahsedecek olursak, hizmet talebiniz bize ulaştıktan sonra kısa sürede adresinize gelir gerekli bilgilerin ve özel istekleriniz varsa not tutup halılarınızı alıp, halılarınızı ne zaman teslim edeceğimizin bilgisini verip fabrikamıza doğru hareket ederiz. Halılarınız yıkandıktan sonra, sizi arayıp bilgi veririz ve evde olduğunuz müsait bir günde halılarınızı tertemiz olarak evinize getiririz. Ödemeyi halılarınızı teslim ederken alırız, halılarınızı yıkamadan önce herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

Halı yıkama da gerekli temizlik, deterjanlarla ve özel işlemlerle yapılır. Teknoloji harikası bu iş için yapılmış temizleme makinelerimizle halılarınız yıkanır. Halılarınız ilk aldığınız gibi tertemiz olarak sizlere teslim edilir. Billur halı yıkama sektörde önde gelen kendisini ispatlamış lider firmalar arasında yer alıyor. Hizmet anlayışımız insan odaklı ve fiyat belirleme konusunda da diğer firmalardan verdiğimiz hizmet kalitesi ile bir adım öndeyiz. Firmamız hakkında daha çok bilgi almak istiyorsanuz internet üzerinde bir araştırma yapabilir fabrikamızın video ve resimlerinede ulaşabilirsiniz.. Firmamızı önceden tercih etmiş olan kişilerden de olumlu şeyler duyacağınıza inanıyor ve garanti veriyoruz.

Temizlik herkes için vazgeçilmezdir herkes tertemiz ortamda yaşamak ister. Bahardan yaza geçişlerde detaylı temizlik yapmak önemlidir. Güngören halkı bahar temizliği konusunda hassastır. En çok hizmet talebi aldığımız dönemdir. Fiyat almak ve kaliteli halı yıkama hizmeti için almak Billur halı yıkama firmamızı her zaman arayabilirsiniz. Hizmetimizden memnun kalmazsanız bizi arayarak sorununuzu söyleyebilir gerekirse uyarılarınızı istek ve önerileriniz iletebilirsiniz. Kıymetli müşterilerimizin tavsiye ve önerileri bizim için son derece önemlidir.

Yıllardır sizlerin sayesinde sektörde ayakta kaldık ve sizler sayesinde gelişmeye daha iyiye gitmeye devam ediyoruz. Profesyonel kadromuz halı yıkama işini iyi bilen personelimiz ile halılarınız ilk günkü gibi temiz pırıl pırıl. Billur halı yıkama tüm Güngören halkının hak ettikleri temizliği ayaklarına kadar getiriyor.

Halı yıkama, Hizmet verdiğimiz yerler

GÜNEŞLİ HALI YIKAMA

güneşli halı yıkama firması

Güneşli halı yıkama fabrikamız kıymetli müşterilerimizin halı yıkama hizmetinde güvencesidir. Güvenilir bir firma olabilmek kolay değildir. Sürekli temizlik hizmeti verdiğimiz sabit müşteri potansiyelimiz önceden taleplerini bırakarak hizmetimizden faydalanmak için talep oluşturmaktadırlar. Yıllardır sektörde olmamız ve sektörü her yönden tanımamız hem bizim hemde müşterilerimiz için avantaj olmuştur. Güneşli semtinde yaşayanlar temizlik ve hijyen konusunda son derece titiz ve itinalıdır. Güneşli en çok müşteri potansiyeline halı yıkama hizmeti verdiğimiz semtlerden biridir. Billur halı yıkama güneşli halı yıkama taleplerini alarak kısa sürede evlere ulaşmaya ve temizliği en iyi şekilde tüm semte ulaştırmayı hedefledik ve hedeflerimize ulaşıyoruz. En ufak bir olumsuzlukta müşterilerimize dönüş yapıyor ve isteklerini yerine getiriyoruz bu da sektörde daha öne çıkmamıza ve rakip firma sayımızın artmasına ve sorumluluklarımızın artmasına neden oluyor. Sorumluluk almaktan çekinmiyor halı yıkama hizmetimizde emin adımlarla ilerliyoruz.

Ataköy sakinlerine en iyi hizmeti vermek için yoğun şekilde çalışmaktayız. Gerek kampanyalarla gerekse uygun fiyatlarla hizmetimizi desteklemekteyiz. Müşteri ilişkilerimizi sağlam temellere oturtarak geçici değil kalıcı müşteriler edinmeye devam etmekteyiz. Destek ve hizmet talep hattımız 7 24 hizmet ve destek sunmaktadır. Halı yıkama konusunda her türlü soru ve sorunlarınız için bizi arayabilir ücretsiz destek hattımızdan faydalanabilirsiniz. Destek hattımızı arayarak memnuniyetlerini bildiren müşterilerimizde mevcuttur. Sizlerden gelen güzel yorumlar bizi işimize daha çok bağlanmamızı sağlamaktadır.Uygun fiyat ve kaliteli hizmetimiz müşterilerimiz tarafından takdir edilmektedir.

Halılarınızı ileri teknoloji makinelerimiz ile yıkamaktayız, hanımların evde sağlamaya çalıştıkları temizliği fabrikamızdan evlerinize taşıyoruz. Halılarım kirlendi diye üzülmeyin, tertemiz halılar için Billur halı yıkama her zaman sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır. Bize email, telefon ve web sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Size artık sabit bir halı yıkama firmasından hizmet almak istiyorsanız bizi tercih edin. memnuniyetimizin garantisi olmaya hazırız.

Hizmet verdiğimiz yerler

Vintage Halı Yıkama

halı yıkama

Vintage Halılar eski görünümlü halılardır. Vintage halı yıkama hizmeti veren firmamız halılarınızı deforme olmadan özenle yıkar. Halınızın türüne göre yıkama uygulamayan firmamız özel yıkama makinelerinde el değmeden halılarınızı yıkar. Halı yıkama tecrübe isteyen bir iştir. Kaliteli hizmet alabilmek için halılarınızı sertifikalı halı yıkama fabrikalarına teslim etmelisiniz. Vintage halı yıkama hizmeti almak için 0212 648 13 13 nolu telefon aracılığıyla müşteri temsilcimizi arayarak halı yıkama hizmeti talep edebilirsiniz.

Halı Çeşitleri, Halı yıkama

Tufting Halı Yıkama

Tufting-hali-yikama

Tufting Halılarınızın yıkanma zamanı geldi ise Tufting Halı Yıkama hizmetinde deneyimli firmamız ile iletişime geçerek halılarınızı yıkatabilirsiniz. halı yıkama fabrikamız 800 metrekare alana kurulmuş profesyonel bir firmadır. Yıllardır bu sektörde hizmet vermektedir.

Tufting Halı

arkasında keçe bulunan, yüksek kalınlıkta halıya bastığınızda sağlığa faydalı olan ve temizlemesi kolay ve rahat olan halılardır.

Halı Çeşitleri, Halı yıkama

Yün Halı Yıkama

yün halı yıkama

Firmamız bütün halı türlerini yıkamada uzmanlaşmıştır.  Yün halı yıkama konusunda da yılların verdiği tecrübelidir.  Tam donanımlı halı yıkama fabrikasına sahiptir. Yün halılar hassas bir yapıya sahip olup dikkatle yıkanması gerekir. Evinizi süsleyen severek kullandığınız yün halılarınızı güvenilir ellere teslim ederek, daha uzun yıllar kullanabilirsiniz. Sıradan halı yıkama firmaları halılarınıza zarar verebilirler. Ucuz hizmet almak size daha pahalıya mal olabilir. Bu yüzden  profesyonel halı yıkama işi için kurulmuş firmalardan hizmet alınız. Billur halı yıkama  sayesinde halılarınız daha uzun ömürlü olacaktır.

Halı Çeşitleri, Halı yıkama

Sonraki Yazılar »