MÜŞTERİ HİZMETLERİ
SERVİS HATTI
0212 648 13 13

Kaliteli Hijyenik Halı Yıkama

Ana sayfa » Kaliteli Hijyenik Halı Yıkama

halı yıkama son derece önemli ve titizlikle yapılması gereken bir iştir. Biz Billur Halı Yıkama firması olarak kaliteli halı yıkama hizmeti veriyoruz. Teknolojinin son ürünü makinalarımız ve uzman kadromuzla, sizlerin evde bütün çabalarınıza rağmen sağlayamadığınız hijyeni ve kaliteyi sunuyoruz.

Böylece hem zaman size kalır, hem enerji tasarrufu yaparak  kar eder, hemde derinlemesine temizliğin farkına varırsınız.

600 metrekare kapalı alan ve 400 metrekare açık alanda kurulu olan fabrikamız sadece halı yıkamaya yöneliktir. Oto yıkama atölyeleri ve diğer temizlik alanları ile bir arada olmadığından daha sağlıklı bir ortamdır.
Halılarınızın hassasiyetleri göz önünde alınarak titizlikle ve yıpranmadan temizliyoruz.

İstanbul, Avrupa yakasının tüm ilçelerine ücretsiz servis imkanı sunan fabrikamıza telefon açtığınız gün içerisinde halılarınız ev ya da iş yerinizden alınır. Halı yıkama sürecinin tamamlanmasının ardından halılarınız adresinize ücretsiz olarak teslim edilmektedir ve siz ve sevdikleriniz için garantili hizmet sunan firmamızın yıkama aşamalarını videolarımız bölümünden yada bizzat firmamızı ziyaret ederek göre bilirsiniz.

 

Halı ve kilimler insanlık tarihinde önemli bir yer tutmaktadır. Halı dokumacılığı ilk olarak Orta Asya Türkleri tarafından başlatılmış olup Anadolu Selçuklu İmparatorluğu döneminde çok gelişmiş Türkiye Selçuklu İmparatorluğu ve Osmanlı İmparatorluğu döneminde çok önem kazanmış bölge ülkelerinede çok hızlı bir şekilde yayılmıştır. Tüm dünyada ve Türkiye de önemli bir meslek olarak devam etmektedir.

Halı yıkama işi halı dokuma tarihi ile aynı olup o tarihlerden günümüze kadar ev hanımları tarafından yapılmakta. Ev hanımlarının iş hayatına aktif olarak katılmaları ile birlikte şehirleşme ve toplu konut alanlarının çoğalması yerel yönetimlerin sokakta halı yıkama işine yasak getirmesi ile halı yıkama sektörü doğmuştur.

Sektör çok kısa sürede hızlı gelişme katederek teknolojinin nimetlerinden yararlanmayı ve makineleştirme başarmıştır. Ülkemizde halı yıkama da gerekli olan tüm makine ekip ve ekipman üretiminde ciddi gelişme kaydetmiş olup dünyanın her bölgesine halı yıkama makinası ihracatı yapmayı başarmıştır. Billur halı yıkama firması olarak günümüzün üstün teknolojisi ile uzman ekip ve ekipmanları firmamız bünyesine katarak hizmetlerine devam etmektedir.

 

 

Halı yıkama hizmeti için bizi aramanız yeterli

Müşteri Yorumları