MÜŞTERİ HİZMETLERİ
SERVİS HATTI
0212 648 13 13

Kayaşehir Halı Yıkama Fabrikaları

Ana sayfa » Halı Yıkama Fabrikaları Servis Bölgeleri » Kayaşehir Halı Yıkama Fabrikaları

kayasehir-hali-yikama-fabrikalariKüçükçekmece ’nin kuzeyinde yer alan konutlarla birlikte gelişimini devam ettiren bu bölgemizde Billur fabrikası olarak temizlik hizmeti vermekteyiz. Toplu konutlar hangi alanda olursa olsun sürekli olarak gelişime müsait ve açıktır. İnsan sayısı ile birlikte artan konut sayısı hem çevre düzenlemesi hem de gelişmişlik bakımından bu bölgeye fazlasıyla katkı yapıyor ve yapmaya da devam edecektir. Billur halı yıkama fabrikası olarak servis ağlarımızı sürekli olarak genişletiyoruz ve bu bölgede de yaptığımız analizler sonrasında, bunun yanı sıra fabrikamıza gelen telefonlarla birlikte çalışmalarımızı bu bölgeye doğru kaydırdık. Kayaşehir sakinleri için verdiğimiz hizmetlerden bahsedecek olursak eğer, Billur halı tıkama fabrikası olarak bu bölge bizim için çok önemli. Sürekli olarak bu bölgede artan nüfusa daha iyi hizmet verebilmek için farklı kampanyalarımız da internet adresimizde mevcuttur. Billur halı yıkama fabrikası yılların verdiği tecrübe ile birlikte hareket ediyor ve özellikle yaz aylarının gelmesiyle birlikte personel alımını da hızlandırıyor. Sürekli büyüyen ve talep alan bir fabrika olmak çok da kolay değil. Bunun için yıllarımızı harcadık ve insanlara en iyi halı yıkama hizmetini verebilmek için farklı kampanyalar ve yenilikler sunduk. Çalışmalarımızın meyvesini toplamaya başladık ve umarım sizlerle olan birlikteliğimiz çok daha uzun seneler sürer. Kayaşehir toplu konutları yerleşim bakımından gelişmişlik düzeyini gösteriyor aslında çünkü bu yapılar ve sosyal imkanlar direkt olarak insanlara hitap ediyor ve yaşam kalitesini yükseltiyor. Hizmet sektöründe yer alan fabrikamız da hemen servis ağlarına bu yöne çevirerek çalışmalarına başladı.

Farklı bölgelerde de hizmet veren firmamız sektörde lider firmalar arasında ilk sıralarda yerini almış durumda. Bunun için az önce de belirttiğimiz gibi yıllarımızı verdik ve sürekli olarak tecrübeli isimlerle çalıştık. Halı yıkama işi bireysel olarak zor bir iştir ve düzenli olarak yapılmazsa sizlere daha çok masraf çıkarabilir. Gelişmişlik düzeyinin fazla olduğu alanlardan bir tanesi olan Kayaşehir ’de halı yıkama hizmeti alma konusunda fazlasıyla aktif. Yalnızca yıkama değil bakım hizmetlerimiz de burada bulunan insanlar için mevcuttur. Bizler işimizi severek yapıyoruz ve güler yüzlü bir şekilde sürdürüyoruz. Uzman çalışanlarımız firma tarafından verilen eğitimler sayesinde çok daha fazla donanımsal özelliklere sahip oluyor. Verilen eğitimlerimiz yalnızca halı yıkama ya da sektör konusunda değil, kişisel gelişim eğitimlerimiz sayesinde müşteri ile olan etkileşim ve iletişim de çok farklı noktalara geliyor. Firmamızın adresi internet sitemizde mevcut bu sayede web sitemizi de ziyaret etmiş olacaksınız. Eğer vaktiniz olursa firmamıza siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz. Çalışma ortamımız ve verdiğimiz hizmetleri daha detaylı incelemek ve bilgi almak için bizleri ziyaret edebilirsiniz. Ekiplerimizle tanışabilir ve kullandığınız halılar ile ilgili ince detayları da öğrenebilirsiniz. Billur halı yıkama firması bölge halkına en kısa sürede cevap vermek için internet üzerinden de çalışmalarına devam ediyor.

Firmamızın en büyük özelliği iletişim konusunda bir aile hassasiyetinde ilerlemesidir. Öneriler, talepler, başvurular ve firma hakkındaki görüşler sürekli olarak değerlendirilir ve sürekli olarak geri dönüşler yapılır. Amacı yalnızca para olan firmalardan değiliz ve bu firmalardan uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Halılarınızın temizliği ve bakımı için yapmanız gereken şeyi çok iyi biliyorsunuz. İnternet adresimiz ve çağrı merkezi numaralarımız sürekli olarak aktif ve sizlere en kısa sürede geri dönüşler mümkün. En uygun fiyata en kaliteli halı temizlik hizmetleri için nı tercih ediniz.

 

Giriş Kayaşehir cadde dükkanları; Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından açıklanan ve Avrupa Yakasında 1,5 milyon nüfusluk yeni şehir projesinin çekirdeği olan Kayaşehir uydu kentinin hemen girişinde ana cadde üzerinde yer almaktadır.

Kayaşehir Uydu Kenti’nin henüz 20.000 konutluk kısmı teslim edilmiş olup, mevcut etaplarda yaklaşık 60.000 kişilik nüfus yaşamaya başlamıştır. Devamı:

Müşteri Yorumları