MÜŞTERİ HİZMETLERİ
SERVİS HATTI
0212 648 13 13

Koltuk Yıkama

Ana sayfa » Koltuk Yıkama

Billur firması ihtiyaç duyduğunuz anda hizmetinde her daim yanınızda ihtiyacınız olan halı yıkama koltuk yıkama yerinde halı yıkama için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Koltukları lekeleri ve kırıntıları her türlü emer. Evde çeşitli yöntemlerle koltuklarınız temizlemeye çalıştığında, aslında temizliği sağlayamaz, kir ve lekenin koltuk süngeri tarafından emilmesine neden olursunuz. Vakum makinesi kullanılmadan yapılan koltuk yıkama işlemi hijyen sağlamaz ve sizin ve sevdiklerinizin sağlığını tehdit eder. Bu nedenle koltuklarınızı işini iyi bilen, son teknoloji makineleri kullanan bir koltuk yıkama firmasına yaptırmanızda çok fayda vardır.

 Firmamız tarafından yapılan yıkama işlemi şimdi yeni teknolojik ürünleriyle koltuk yıkama hizmeti vermektedir. Koltuklarınızın üzerindeki herhangi bir kir, leke varsa firmamız size en iyi desteği verecektir.

Biz koltuk yıkama işlemini nasıl yapıyoruz ihtiyacınız olması halinde firmamızı arayıp sizinde uygun olduğunuz bir zaman dilimine randevu alıyorsunuz randevu günü ve saatinde uzman ekibimiz gerekli tüm ekipmanları ile adresinize geliyor ilk olarak koltuklarınızda bulunan tozları kuvvetli vakum makinesi ile vakumlayarak tozdan arındırıyor tozdan arındırılan koltuklarınız köpük makinesi ile köpükleniyor ve fırçalanıyor  fırca işlemi sonrası vakum makinası ile tekrar vakumlanıp nem seviyesi en aza indiriliyor bir kaç saat sonra oturmaya hazır hale geliyor.
Size kalansa tertemiz koltuklarda oturup keyfini çıkarmaktır.
Sizde zahmetsizce koltuk yıkama hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız size bir telefon kadar yakındayız.

Müşteri Yorumları