MÜŞTERİ HİZMETLERİ
SERVİS HATTI
0212 648 13 13

Sefaköy Halı Yıkama Fabrikaları

Ana sayfa » Halı Yıkama Fabrikaları Servis Bölgeleri » Sefaköy Halı Yıkama Fabrikaları

sefakoy-hali-yikama-fabrikalariSefaköy İstanbul’da bulunan bir semttir. Kuruluşu yüz yıllar öncesine dayanmaktadır. Eskiden tarlalar verimli araziler bulunsa da günümüzde kalabalık ve nezih bir semt haline gelmiştir. İlk olarak safra köy diye kurulsa da yıllar sonra yerini Sefaköy ’e bırakmıştır. Şimdilerde Bulgaristan üzerinden gelen yoğun bir göçmen nüfus ile birlikte kalabalıklaşmış tam anlamıyla bir göçmen şehri haline gelmiştir.

Sefaköy’ün göçmen mahallelerinden bir kaçı Gültepe, Kemalpaşa, İnönü, Kartal tepe ve tevfikbeydir. 20. Yüzyılın başlarında Sefaköy ’de evler tek tük oluşurken zamanla kentleşmeden de nasibini almıştır. 20. Yüzyılın ortalarında verimli araziler ve çiftlikler kurulmaya başlanmış doğal yaşamın izleri Sefaköy ‘ ü sarmıştır. Tabi ki zamanla gecekondular yapılmış bunlar da yerini apartman dairelerine sitelere bırakmıştır.

Evlerimizde ki halıların düzenli olarak yıkamamız gerekmektedir. Çünkü görüntü açısında ve hijyen olarak da bize zararlı olabilir. Bunun düşünen birçok firma ticaretine adım atmıştır. Ev hanımlarının genellikle bu işlemi daha yeni yeni piyasaya çıkmış yıkama süpürgesi ile halletmektedir. Evlerimiz haricinde işyerlerin de ve büroların da halı bulunduran iş adamları halı yıkama firmalarından faydalanmaktadır. Geçmişimiz de bu firmalar yokken bu tarz bürolardaki halılar genelde bir süre kullanılıp atılırdı. Bu da vatandaşlarımıza maddi olarak ve sağlık açısından da olumsuz yansırdı. Birçok internet sitesinde bu firmaların yapmış olduğu kampanyaları görmekteyiz. Bizim sitemizde de canlı sunumlar içinizi rahatlamak amacıyla yapmış olduğumuz örnekleri görebilirsiniz. Sitemizi biraz ziyaret etiğiniz de birçok örnekler karşılaşabilirsiniz. Örneğin kirlenmiş halınız gibi bir örnek halı buluruz daha sonrada o halınız yıkandıktan sonra nasıl bir hal aldığını kendiniz görebilirsiniz. Ev hanımlarının bu konuda çok hassas olduğunu biliyoruz. Bu yüzden de bizlere güvenmelerini tavsiye ederiz. Evlerinde bazı otantik halılar bulunduran bu yıkama konusuna çok fazla önem vermek de güveneceği ve halıya zarar vermeyen firmaları tercih etmektedirler. firmamız size alanında uzman ekibi ile beraber daima kaliteli bir şekilde hizmet sunabilmek adına çalışmalarını sürdürüyor ve halınızı evinizden alıp, tertemiz bir şekilde evinize teslim ediyor.

Müşteri Yorumları