Halı Yıkama

halı yıkama

halı yıkama

Billur halı yıkama 1991 yılından 800 m²  fabrikamızda halı yıkama hizmeti vermektedir. Halı yıkama fabrikalarının kurulmasıyla halı yıkama sorun olmaktan çıkıp sektör haline geldi.

En önce kurulan  kapasiteli halı yıkama fabrikalarından biri olan  Billur halı yıkama kendini kanıtlamış, sektörde yerini sağlamlaştırmıştır. Tüm semtlerde firmamızın adı duyulmuştur.

Profesyonel hizmet vermemiz en çok tercih edilen halı yıkama firması olmamızı sağlamıştır. Ekibimiz sürekli eğitimlerle kendini geliştirmektedir. Müşterilerimizin istek ve önerileri bizim için çok önemlidir. Müşteri memnuniyetini her zaman önemsemekteyiz.   İstanbul Avrupa yakasın da tüm bölgelere halı yıkama hizmeti sunmaktayız. Araç filomuz her bölgeye hizmet vermek için hazırdır.
Çıkaramadığınız lekeler ve benzeri halılarınızı teslim ederken özel istekleriniz var ise mutlaka belirtiniz. Halılarınız overlok gerektiriyorsa ekibimiz overlok hizmetide sunacaktır.

Halı yıkama fiyatları için firmamızı arayabilir, veya web sitemiz üzerinden fiyatlara bakabilirsiniz. Halı yıkama da kredi kartı ile ödeme imkanımızda vardır.  Hizmet talebi oluşturma için0212 648 13 13 nolu numaradan  firmamızı arayabilirsiniz.

Dİğer Hizmetlerimiz, Halı yıkama