0212 648 13 13 info@billurhaliyikama.com.tr

İLETİŞİM

Adres:
Şahintepe Mh. Aşık Veysel Cad. Şenol Sok No: 22 Başakşehir/İstanbul

Tel:
0212 648 13 13
0212 648 41 11

Gsm:
0555 984 01 70

halı yıkama firması

BİLLUR HALI YIKAMA

İstanbul da profesyonel halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Halı Yıkama fiyatları nı sitemizden öğrenebilirsiniz.  Tüm halı çeşitlerini özelliklerine göre yıpratmadan yıkamaktayız.

Halı yıkama sektöründe, İstanbul Avrupa yakasının en eski ve kapasiteli halı yıkama fabrikalardan biriyiz. En çok tavsiye edilen profesyonel firma olduğumuzdan adımızı duymayan neredeyse kalmamıştır.
Halı yıkama sektöründe, Billur halı yıkama artık markalaşmıştır. Halı yıkama sektöründe bu kadar tercih edilmemizin nedenleri; profesyonel hizmet vermemiz, eğitimli ekibimizde müşteri memnuniyetini ön planda tutmamız, sorunlara hızla çözüm üreten hizmet anlayışımız ve tabiki en önemlisi halılarınızı ilk günkü gibi tertemiz yıkamamızdır. İstanbul Avrupa yakasın da tüm ilçe ve semtlere Sultangazi halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Servis araçlarımız her yere hızla ulaşır. Halılarınızı fabrikamıza getirerek halı yıkama işlemine başlar. Öncelikle halılarınız incelenir analiz edilir. Nasıl bir yıkama işlemi yapılacağına karar verilir. Halı üzerinde ki tüm toz kir ve lekelerin yok olması için harekete geçilir. Halılarınızın üzerindeki işlemler bittikten sonra ücretsiz servis aracımızla kapınıza kadar teslim edilir. Halı yıkama ücreti yıkama işlemi tamamlandıktan sonra alınır, yani halılarınızı kontrol edip ödemenizi yapabilirsiniz. Nakit ödemenin yanı sıra kapıda kredi kartı ile ödeme imkanı da sunmaktayız.  Hizmet talepleriniz için firmamızı arayabilirsiniz.

Ana Sayfa, Halı yıkama