Koltuk Yıkama

Billur halı yıkama firması koltuk yıkama hizmeti almak istediğinizde koltuk yıkama hizmeti de  vermektedir. Koltuk yıkama hizmetini yerinde vermekteyiz.

Koltuklar toz kir ve  lekeleri barındırır. Zamanlar tozlar koltuk süngerlerine yerleşir.  Evde silme yöntemi şe koltuklarınızı temizlediğinizde  ,  maalesef temizlik  sağlayamazsınız. Kirler tozlar koltuk içerisine siner. Firmanızın kullandığı vakumlu koltuk yıkama makinesi ise  koltuk yıkarken  hijyen sağlar , sağlıklı yaşamıza destek olur. Bu nedenle koltuklarınızı kendiniz  yıkamak yerine bir koltuk yıkama fabrikasından hizmet alarak temizliği evlerinize getirebilirsiniz.

Billur halı yıkama kullanıdğı makine koltukları temizlerken vakumla içerisine birikmiş toz ve mikropları çekerek tertemiz olmasını sağlar. Koltuklarınızda leke ve kirden eser kalmaz. Neredeyse ilk günkü temizliğine kavuşuşur.
Koltuk yıkama hizmeti almak için firmamızı arayarak hizmet talebi oluşturabilirsiniz, profesyonel ekibimizle koltuk yıkama  için müsait olduğunuz gün saati belirleyip aynı gün saatte hizmet vermek üzere personelimiz sizi ziyaret eder. Ekibimiz gerekli tüm makine ve ekipmanı yanında getirecektir. Müşterilerimizin en çok sorduğu  soru : “koltuklarım ne kadar sürede kurur” koltuklarınız yıkandıktan sonra profesyonel makine ile vakumlandığından nemli olacaktır, kurması hava koşullarına göre değişmekte olup yaz aylarında çok kısa sürede kurumaktadır.

Tertemiz koltuklar ile temizliğin tadını çakarabilirsiniz.  Firmamız sandalye yıkama hizmeti de vermektedir. Koltuk yıkama, sandalye yıkama hizmeti almak için firmamızı arayınız.

Dİğer Hizmetlerimiz