ATAKÖY HALI YIKAMA

Ataköy halı yıkama

Billur halı yıkama Ataköy Halı Yıkama hizmetinde olarak gösterdiğimiz performansın giderek artması için çalışmalarımıza sürekli devam ediyoruz.
Ataköy sakinleri için yıllardır halı yıkama sektöründe elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Halı yıkama da işi bilmeyen firmalar İstanbul halkını bezdirmiş durumdadır.  Billur halı yıkama , Ataköy halı yıkama olarak  çağdaş modern fabrikaya sahibiz. Personelimiz verdiğimiz eğitimler ile profesyonel bir ekip oluşturduk. Halı yıkama fabrikamız sektörde örnek olan firmalardan biridir. Personelimiz halı yıkama eğitiminden geçip sınavlarını başarı ile sonuçlandırıp alanında bir çok belge ile başarılarını tescillemiştir. Firmamız çalışanlarına sürekli seminerler vererek eğitimlerini ve başarılarını desteklemektedir.

Billur halı yıkama da bir aile ortamını oluşturduk. Halılarınızın tertemiz olmasını istiyorsanız bizleri aramanız yeterlidir. Evlerinize geldiğimiz zaman  ürünü alıp paketliyoruz ve varsa notunuzu alıyoruz,  ürün bilgilerinizi ve notunuzu halınıza yapıştırıyoruz. Halılarınızı yıkamak üzere firmamıza götürüyoruz. Yıkama öncesinde incelenen halılarınız gerektiği şekilde makinelerden geçiyor. Son olarak vakum makinelerimiz devreye giriyor ve halılarınız pırıl pırıl sizlere teslim ediliyor. Hizmetimizde memnun kalacağınızı eminiz ola ki bir problemle karşılaşırsanız hemen bizleri arayarak destek alabilirsiniz.

Sektörde bizi diğer firmalara da sorabilir köklü bir firma olduğumuzu işimizi ciddiyetle yaptığımızı onlardan da öğrenebilirsiniz.
En çok tavsiye edilen halı yıkama firmalarından biriyiz ve bununla olmaktan gurur duyuyoruz. Bizi tavsiye ederek ailemizin giderek büyümesine katkıda bulunan tüm müşterilerimize de teşekkür ediyoruz.Fiyat konusuna gelince fiyatlandırmayı metrekare üzerinden yapıyoruz. Değerli müşterilerimiz için indirimler yapmaktayız, müşterilerimizle aile bağı kurmak sürekli çalışmak adına sizlere fırsatlar sunmaya devam ediyoruz. Billur halı yıkama her zaman işinin en iyisi olacağına sizlere söz veriyor.

Güler yüzlü ekibimizle halı yıkama ve müşteri ilişkileri konusunda da en iyiyi yapmaya çalışıyoruz. Müşterilerle hızlı iletişim kurmak çok önemlidir, web sayfamız , email adresimiz ve destek hattımız üzerinden bize hafta içi her gün ulaşmanız mümkündür.

Hizmet verdiğimiz yerler