TAKSİM HALI YIKAMA

halı yıkama

Taksim halı yıkama için yayılmış olan servis ağımız ve geniş araçlarımız sayesinde, Billur halı yıkama olarak ulaşamayacağımız mahalle,sokak ve bölge yoktur. Evlerinizde kullandığınız halılar düzenli olarak süpürüldüğünde ya da temizlediğiniz de sağlığınız açısından sorun teşkil etmez.

Halı temizlemenin detay noktalarından bir tanesi gırgır aleti ile yapılacak toz alma işlemidir. Gırgırlar diplerdeki tozu da söküp atmaktadır.. Eğer ki buna vaktiniz yoksa ya da zahmetli oluyorsa halı temizleme işini bize bırakın Billur halı yıkama firması uzman ekibi kıymetli müşterilerine Taksim bölgesinde profesyonel halı yıkama hizmeti sunmaktadır. Taksim’de yaşayan insanlar da birçok konuda bilinçli hareket etmektedir. Taksim halı yıkama sektöründe çok sayıda halı temizleme firması var ve sektör epey fazla. En iyi hizmeti ve kaliteyi rekabet beraberinde getirir. Bizler rekabet etmiyoruz çünkü rekabet edecek firma göremiyoruz. Kendimize bu kadar güvenmemizin en büyük nedenlerinden biri de son teknoloji makinelerimizdir. Bu makineler profesyonel bir şekilde kullanan bir ekibe sahibiz ve bu ekip istediği şekilde makinelerin kontrolünü de ele alabiliyor. Bu kadar kalite çok pahalı olmaz mı diyen kullanıcılarımıza yanıldıklarını göstermek için onları firmamıza davet etmekteyiz.

Dört mevsim düzenlenen kampanyalar sayesinde uzman ekibimiz ve firmamız adım adım yükselmeye devam etmektedir.. Zirveye çok yaklaştığımızı farkındayız ve yeniliklerden kopmamak için de gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Eğer yaptığınız işte insanlarla yüz yüze görüşüyorsanız diksiyonunuz ve iletişim becerileriniz de üst seviyelerde olmalıdır. Billur halı yıkama firması olarak daha modern çizgilerle hareket ediyor ve çalışmalarımızı da buna bağlı olarak yürütmekteyiz. Leke çıkarmak için kendimize has özel yöntemlerimiz var bizler yalnızca makine ile çalışmıyoruz insan gücüne de çok önem veriyoruz. Küçük bir hatırlatma yapalım yıllardır birlikte olduğumuz ekibimizden bizlere veda eden olmadı çünkü çalışma koşullarımız çok zor değil ve firmamız ziyaret ettiğinizde sizler de buna şahit olacaksınız aile ortamı gibi. Güzel bir çalışma ortamı ve ideal şartlar insanları çalışmaya teşvik ediyor ve firmamızdan kopmamasını sağlıyor. Aynı şekilde müşteri ile iletişim de bu şekildedir.. Eğer müşteri ile güzel bir şekilde anlaşır ve taleplerini yerine getirirseniz müşteri sizlerden kopamaz. Sabit telefonlarımız gün içerisinde hiçbir zaman meşgul çalmaz çünkü sizlere yardımcı olacak bir personelimiz mutlaka vardır. Servis araçlarımızda gerekli aksesuarlarımız ve not almak için gerekli ihtiyaçlarımız mevcuttur. Özel olarak istediğiniz bir şey varsa bunu not alır ve firma yetkililerine iletiriz. Bazı müşterilerimi iki kez yıkanmasını istiyor halılarının seve seve kabul ediyor ve gerekli yerlere iletiyoruz ancak bunun zararlı olabileceğini de belirtiyoruz. Para kazanmak önceliğimiz değildir. İnsanlara yalan söylemek hizmet anlayışında yoktur. Billur halı yıkama firması dürüstlük konusunda lider bir firmadır. Taksim halı yıkama fabrikası denince akla Billur Halı Yıkama gelir.

Halı yıkama, Hizmet verdiğimiz yerler