BEYLİKDÜZÜ HALI YIKAMA

Beylikdüzü Halı yıkama

Beylikdüzü halı yıkama kampanyaları için Billur halı yıkama  firmamızı takip edin. En uygun fiyatlara en kaliteli temizlik ve bakım hizmetleri sunmak için Beylikdüzü halkının karşısına çıkıyoruz.

Billur halı yıkama firması olarak Beylikdüzünde uzun süredir hizmet veriyoruz ve tecrübelerimizi de yaptığımız işlere siz değerli müşterilerimize ve özenle yansıtıyoruz. Billur halı yıkama firması evlerinizde kullandığınız her türlü halılarınız için temizlik ve bakım hizmeti sunmaktadır. Sürekli olarak kirlenen ve tozu toprağı bünyesinde barındıran halılar düzenli olarak bakım istemektedir. Kişisel olarak yapılan temizlik bir yere kadar profesyonel olarak yapılan temizlik ise bir dönem boyu halılarınızı koruyacaktır. Halı yıkama zahmetli bir iştir ve bu konuda hanımlar çok şikayetçidirler. Uzman ekibimizle ve teknolojik makinelerimiz sayesinde halı yıkama hizmetleri veriyoruz. Halılarınızın cinsine göre yaptığımız işlerde Avrupa markalı ürünler kullanarak ve profesyonel işler çıkartıyoruz. Mevsim öncesi genel temizlik bize özgüdür ve bu genel temizlikte halılar büyük önem taşır. Yaptığımız işi tüm detayları ile biliyor ve önemsiyoruz, işin detaylarını bilmek kaliteli hizmet verebilmek için önemlidir. Beylikdüzü halkı bizleri iyi tanır ve Beylikdüzü halı yıkama için verdiğimiz hizmeti de iyi bilirler. İşçilik konusunda en iyi şekilde hizmet veriyoruz. İşi bilen ve severek yapan bir ekibimiz var ve bu ekip gerekli eğitimi alarak kaliteleden ödün vermeyen hizmetler sunmaktayız . Müşterilerimizin düzenli olması bizim de işimizin devamlı olmasını sağlamaktadır.

Belirli aralıklarla yapılması gereken bakım ve halı yıkama işleri halılarınızın ömrünü uzatarak sizleri ilerleyen dönemlerde büyük masraflardan kurtarır. Halı satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı özelliklerden bahsetmek gerekirse,. kullanılan malzeme az çok kendini belli eder ve daha sık dokunmuş halılar sizleri zor duruma düşürebilir. Daha sık dokunan halılar temizlik konusunda zahmetlidir ve eğer bireysel temizlikten yanaysanız daha seyrek dokunmuş ve ince halılar tercihiniz etmelisiniz. Billur halı yıkama firması olarak halılarınızın kalitesine bağlı deterjanlar tercih edilerek temizlik işlemlerine başlanır. Sürekli üzerine basıldığı için tozu her daim içinde hapseden halılar özellikle sık dokundukları zaman daha zor bir hale gelirler. Bizler firma olarak en uygun fiyatlara en kaliteli temizlik ve bakım hizmetleri sunmak için Beylikdüzü halkının karşısına çıkmaktayız. Web sitemiz sürekli olarak güncel ve sitemizde firmamızın geçmişi, yaptığımız hizmetler ve güncel kampanyalarımız yer almaktadır. Bizlere ulaşmak için telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. El değmeden temizlik hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Makinelerimiz bu anlamda son teknoloji ürünüdür ve düzenli olarak güncellemeleri ve bakımları yapılmaktadır.
Yaptığımız işin en iyisi olmak için yıllarca çabaladık ve bunun için birçok konuda kendimizi geliştirdik.
Billur halı yıkama firması değerli halılarınızı kendi ürünü gibi temizliyor ve sizlere karşı olan sorumluluğunu yerine getiriyor. Beylikdüzü halı yıkama da güvenilir ve güçlü kadromuz, yaygın servis ağlarımız sayesinde Beylikdüzü’nda hangi mahallede olursanız olun çağrı merkezimize adresinizi bıraktıktan kısa süre sonra adreslerinize ulaşıyor ve işlemlere başlamaktayız. Çağrı merkezi numaralarımız sürekli olarak aktiftir ürünlerle ilgili sorularınızı ve sorunlarınızı bu telefon sayesinde iletebilir ve gerekli yardımı alabilirsiniz. Billur halı yıkama firması yılların kazandırdığı deneyim ile birlikte güler yüzlü personeli ve çağrı merkezi ekipleri ile birlikte siz değerli Beylikdüzü sakinlerinin daima hizmetindedir.Sizlere Hizmet etmek en öncelikli görevimizdir.

Hizmet verdiğimiz yerler