BAĞCILAR HALI YIKAMA

BAĞCILAR HALI YIKAMA

Bağcılar halı yıkama denilince hizmette kalitesini kanıtlamış Billur halı yıkama firması akla gelir, verdiği hizmetle sektörde en iyi olmak için sürekli gayret ve özen göstermektedir. Zaman bizim için çok değerli biliyoruz ki sizler için de değerli. Firmamıza gelen siparişler direkt olarak bu ekiplerimize aktarılıyor ve bölgede adreslere en yakın olan araçlarımız kısa süre içerisinde müşterilerimizin adreslerine ulaşmaktadır. Billur halı yıkama firması olarak halılarınızı en iyi şekilde temizliyor ve sizlere kısa sürede teslim ediyoruz. Ucuz ve en uygun fiyatlarla en kaliteli halı yıkama hizmetini siz değerli Bağcılar halı yıkama semt sakinlerine sunmak bizim en birinci vazifemizdir. Bağcılar Halı yıkama konusunda uzman olan ekiplerimiz ve çalışma arkadaşlarımız yalnızca temizlik konusunda değil teknik destek konusunda da uzmandır. Çağrı merkezi çalışanlarımız hafta içi her gün telefon başında canlı destek hattındalar.

Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız çalışmalarında ilk olarak bu hedef doğrultusunda ilerlemektedir.Özel köpükler ve vakum makinelerimiz sayesinde halılarınızı ilk günkü haline getirirek gerekli bakım ve temizlik hizmetleri firmamız tarafından en iyi şekilde yapılıyor ve halılarınız en iyi şekilde sizlere teslim edilmektedir. Fiyat listemizi internet adreslerimizden incelemeniz mümkündür ayrıca internet sitemizde firmamız hakkında geniş ve daha detaylı bilgiler de mevcuttur.

Halılarınız yıkanmadan önce ilk olarak uzmanlarımız tarafından detaylı bir şekilde incelenerek temizliği yapılmaktadır. Kadromuz profesyonelliğini kanıtlamıştır. Billur halı yıkama firması her türlü soru ve sorunlarınızla da ilgileniyor.

Canlı hizmet veren çağrı merkezi ekiplerimiz güler yüzlü bir şekilde her sabah sizleri karşılıyor ve telefon başında ürünleriniz ile ilgili sorularınızı büyük bir sabır ve özveri ile yanıtlamaktadır. Kaliteli, dürüst ve en uygun fiyata halı yıkama ve temizlik hizmeti almak istiyorsanız, profesyonel bir işçilik sizlere bir telefon kadar yakın. Billur halı yıkama firması işini en iyi yapan çalışanları ile hizmetinizdedir.

Hizmet verdiğimiz yerler