AVCILAR HALI YIKAMA

avcilar-billur-hali-yikama

Artık evlerin bahçesinde ve ev önündeki yollarda halı yıkayan yorulan bayanlar bu eziyetten kurtuldu. Hemde kendi yıkadıkları halılardan daha hijyen bir temizlik sunuyoruz.Halı yıkama artık büyük bir sektör olarak karşımızda. Rekabetin yüksek olduğu bu sektörde sadece iyi firmalar Avcılar halı yıkama sektöründe ayakta kalabiliyor.

Avcılar bölgesinde halı yıkama hizmetinde Billur halı yıkama olarak değerli halkımıza hizmet veriyoruz. Halı yıkama esnasında uygulanan yanlışları size anlatmak halı yıkama hizmetlerinizi yapmak için sizlerin görüş ve önelerilerini dikkate alarak çalışmalarımıza yön veriyoruz.

Yaz aylarında çok yoğun olan halı yıkama sektörü çok yoğundur. bazı firmalar bu yoğunluğu kaldıramayarak sektöre veda ediyor. Billur halı yıkama sektördeki yoğunluğu kaldırabilecek personel ve makine teknoloji ve ekibe sahiptir. Müşterilerimize uygun fiyatlı kaliteli hizmet vermek için her zaman yanınızdayız. Müşterilerimiz halı yıkama gibi büyük temizlik işlerinde kendilerini çok yoruyor ve çok zaman harcıyorlardı. Yıkadıkları halı çok temiz gibi görünsede toz ve kir barındırmakta idi. Halılar toz ve kir barındırmaya müsaittir. Makinelerimizde halınıza göre ayarları yapıyor, ve halılarınızı evinizde başaramayacağınız bir temizliğe kavuşturuyoruz. Kullandığımız şampuan ve deterjanlar tamamen doğal ürünlerdir. Sadece halı yıkama firmaları için üretilen bu ürünleri pisasada bulamazsanız. Billur halı yıkama fabrikası hanımlara büyük bir rahatlığı sunuyor. Gözünüz arkada kalmadan halılarınızı bize teslim edebilirsiniz.

Billur halı yıkama işini titizlikle yapan bir firmadır. Tüm müşterilerimiz özel yazılımımız sayesinde kayıt altında tutulur. Bu sadece müşterilerimize daha kolay ulaşır ve istekleri hakkında bilgi sahibi oluruz. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte halı yıkama sektörüde çok gelişmiştir. teknolojiyi takip etmek her ne kadar maliyetleri artırsa da bunu müşterilerimize yansıtmamaya çalışıyoruz.

Avcılar halkı ile bir aile haline gelen Billur halı yıkama olarak inanılmaz memnuniyet derecesinde yorumlar almaktayız. İşlerimizi en iyi şekilde yapabilmek için zaman zaman mesai yapıyor bize duyulan güveni sarsmıyoruz. Kusursuz bir firma olabilmek için her zaman kendimizi yeniliyoruz. Avcılar halkı için en iyi şekilde halı yıkama hizmeti veriyoruz.

 

Hizmet verdiğimiz yerler