GÜNGÖREN HALI YIKAMA

güneşli halı yıkama firması

Güngören halı yıkama sektöründe en çok hizmet veren müşteri potansiyeline sahip olan Billur halı yıkama kaliteli hizmet anlayışı tecrübeli personeli ile siz değerli müşterilerine hiçbir şekilde sıkıntı yaratmadan hizmet vermeye devam ediyor.

Güngören sakinleri için her zaman her saatte en iyi hizmeti vermek için varız.

Ev hanımları yoğun hem ev işlerinden hem de halı yıkama için alan bulmakta zorlandıklarından günün halı yıkama için temizliğin adresi firmamız Billur halı yıkama yı aramaktadır. Kişisel olarak yapılan halı temizliğia çok fazla etkili olmamaktadır. Billur Halı Yıkama olarak Güngören halı yıkama fabrikası çalışma ortamımız diğer firmalara göre daha gelişmiş ve üst teknolojiye sahiptir.. Teknolojik ürünlerini en iyi şekilde kullananıyoruz. Müşteri memnuniyeti konusunda duruşumuz her zaman en iyi olma yolunda devam etmektedir. Ekibimiz sizlerin memnun etmek için daima halınıza zamanında ve kısa süre içinde adreslesinizden alıp yıkama işlemi tamamlandıktan sonra tekrar kapınıza kadar getiriyor. Beklenti taleplerinizi dinleyip size daha faydalı olabilmek için çabalıyoruz.

Firmamızdan memnun kalacağınıza eminiz, bizim için para ön planda değildir, müşteri memnuniyeti güven ve sevgi ön plandadır. Güngören halı yıkama olarak hizmet sürecinden bahsedecek olursak, hizmet talebiniz bize ulaştıktan sonra kısa sürede adresinize gelir gerekli bilgilerin ve özel istekleriniz varsa not tutup halılarınızı alıp, halılarınızı ne zaman teslim edeceğimizin bilgisini verip fabrikamıza doğru hareket ederiz. Halılarınız yıkandıktan sonra, sizi arayıp bilgi veririz ve evde olduğunuz müsait bir günde halılarınızı tertemiz olarak evinize getiririz. Ödemeyi halılarınızı teslim ederken alırız, halılarınızı yıkamadan önce herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

Halı yıkama da gerekli temizlik, deterjanlarla ve özel işlemlerle yapılır. Teknoloji harikası bu iş için yapılmış temizleme makinelerimizle halılarınız yıkanır. Halılarınız ilk aldığınız gibi tertemiz olarak sizlere teslim edilir. Billur halı yıkama sektörde önde gelen kendisini ispatlamış lider firmalar arasında yer alıyor. Hizmet anlayışımız insan odaklı ve fiyat belirleme konusunda da diğer firmalardan verdiğimiz hizmet kalitesi ile bir adım öndeyiz. Firmamız hakkında daha çok bilgi almak istiyorsanuz internet üzerinde bir araştırma yapabilir fabrikamızın video ve resimlerinede ulaşabilirsiniz.. Firmamızı önceden tercih etmiş olan kişilerden de olumlu şeyler duyacağınıza inanıyor ve garanti veriyoruz.

Temizlik herkes için vazgeçilmezdir herkes tertemiz ortamda yaşamak ister. Bahardan yaza geçişlerde detaylı temizlik yapmak önemlidir. Güngören halkı bahar temizliği konusunda hassastır. En çok hizmet talebi aldığımız dönemdir. Fiyat almak ve kaliteli halı yıkama hizmeti için almak Billur halı yıkama firmamızı her zaman arayabilirsiniz. Hizmetimizden memnun kalmazsanız bizi arayarak sorununuzu söyleyebilir gerekirse uyarılarınızı istek ve önerileriniz iletebilirsiniz. Kıymetli müşterilerimizin tavsiye ve önerileri bizim için son derece önemlidir.

Yıllardır sizlerin sayesinde sektörde ayakta kaldık ve sizler sayesinde gelişmeye daha iyiye gitmeye devam ediyoruz. Profesyonel kadromuz halı yıkama işini iyi bilen personelimiz ile halılarınız ilk günkü gibi temiz pırıl pırıl. Billur halı yıkama tüm Güngören halkının hak ettikleri temizliği ayaklarına kadar getiriyor.

Halı yıkama, Hizmet verdiğimiz yerler