BAHÇELİEVLER HALI YIKAMA

bahcelievler-hali-yikama

Bahçelievler halı yıkama hizmetinde özel son teknoloji makinelerle en iyi şekilde temizleme ve halı yıkama hizmetlerini yerine getirmekteyiz. Billur halı yıkama, Bahçelievler halı yıkama fabrikamız Bahçelievler halkı için halı, kilim, halı, pas pas, koltuk, stor perde, battaniye, yorgan ve küçük yolluklarınız için temizlik ve halı yıkama hizmetleri vermektedir. Sizlere en iyi hizmeti vermek için yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Bu tempomuzdan hiçbir zaman şikayetçi olmadık. Sürekli olarak elde ettiğimiz gelirleri Billur halı yıkama firmamızın gelişimi için ve sizlere daha iyi hizmet vermek için harcamaktayız.

Yaptığımız yatırımlar ve sizlerden gelen talepler doğrultusunda hızlı bir şekilde ilerleme kaydeden ve büyüyen firmamız daha iyi hizmet verebilmek ve daha hızlı hareket edebilmek için bünyesinde çalışan personel sayısına ve araç sayısına sürekli olarak eklemeler yapmaktadır. Kadromuz bu işin ehli isimlerden oluşuyor ve verdiğimiz hizmetlerin kalitesi de buna bağlı olarak her geçen gün daha da artıyor. Özenerek ve severek yapılan her iş sonuçlarını en iyi şekilde yansıtmaktadır. Özel teknolojik makinelerimiz sayesinde en iyi şekilde temizleme ve bakım hizmetlerini yerine getiriyoruz ve sizlerin memnuniyetini kazanmak için her geçen gün daha hızlı yol almaktayız. Billur halı yıkama firması olarak ekip olarak hareket etmekteyiz.

Bizleri ayakta tutan şey sizlerin güveni kazanmaktır. Kazandığımız güveni kaybetmemek adına yaptığımız çalışmalarda direkt olarak odak noktamız sizlersiniz. İsteklerinizi hızlı bir şekilde yerine getiriyor ve en iyi şekilde sizlere sunuyoruz. Yaz aylarının gelmesi ile birlikte temizlik sezonu açılmasıyla birlikte halılarınız konusunda sizler zahmet etmeyin arayın firmamızı profesyonel bir şekilde ve kısa sürede halılarınızı dilediğiniz gibi yıkayalım. Herhangi bir sorunda sorumluluğu üstleniyoruz ve sizlere ücretsiz servis hizmeti veriyoruz. Firmamızda çalışanlar bu konuda uzman ve bu işin ehli olan isimlerdir. Billur halı yıkama firması olarak Bahçelievler halkının güler yüzüne ve güvenine layık olmaya çalışıyoruz. Verilen hizmet daima karşılığını alır ve bizim için gurur verici bir şey ise sizlerden aldığımız bir teşekkürlerdir. Özellikle firmamıza gelen teşekkür telefonları ve mailleri bizleri çok daha fazla mutlu ediyor.. Billur halı yıkama firması, bahçelievler halı yıkama şubesi siz Bahçelievler de oturanların firmasıdır ve sadece sizlere hizmet etmek ve en iyi şekilde faydalanmanız için çalışan bir şirkettir.

Hizmet verdiğimiz yerler