BAKIRKÖY HALI YIKAMA

Bakırköy Halı Yıkama

Bakırköy halı yıkama hizmet sektöründe , Billur halı yıkama firması olarak farklı makineleri tercih ediyoruz. kısacası halılarınızın cinsine göre tercih yapıyoruz böylece ürünlerinize hiçbir şekilde zarar vermiyoruz. Bakırköy İstanbul ‘a bağlı bir ilçedir. Bizler Bakırköy halkı için Billur halı yıkama firması olarak temizlik ve bakım hizmetleri veriyoruz. Uzun yıllardır bu sektörde olmanın verdiği haklı gurur siz değerli müşterilerimizle paylaşmak bizlere mutluluk vermektedir.

Billur halı yıkama firması köklü bir firma olması nedeniyle artık çalışmalarına düzenli bir şekilde devam etmektedir. Bahar temizliği Türk ailelerinde geleneksel hale gelmiştir ve hepiniz bilirsiniz komşular bir araya gelerek ortak halı yıkama işlemlerini de beraber yapmaktadır. Bu çok zahmetli bir iş olmuştur ve büyük ihtiyaç üzerine halı yıkama sektörü başlı başına bir hizmet olarak ortaya çıkmıştır. Halı yıkama konusunda zahmet etmek ve vakit kaybetmek yerine bizleri arayabilir ve kısa sürede ürünlerinizi teslim alabilirsiniz. Billur halı yıkama fabrikası , kendine güvenmekte hizmet kalitesi standartlarını her zaman geliştirmektedir.Yıllarca sektörde olmanın verdiği bilgi birikim sektörü yakından tanımamıza daha iyi hizmet vermemize yardımcı olmaktadır.

Bakırköy halı yıkama fabrikamızda işin uzmanı olan ekiplerimiz kısa sürede başarıya ulaşmak için çok daha fazla çalışıyor ve bu konuda kendilerini sürekli geliştirmektedir. Evde yıkadığınız halıların temiz gibi görünmesi sizi yanıltabilir. Halınızın temizlendiğini zannedersiniz fakat dipteki kirlere asla ulaşamazsınız. Sizleri çeşitli yollarla aldatmaya çalışan ve halı şampuanları halı yıkama makinesi adı altında ürün satan firmalardan ve markalardan uzak durmanızı tavsiye ediyoruz çünkü bu ürünlerin hiçbir zaman tam faydalı olamamıştır. Bizler halılarınıza zarar vermeyen özel deterjanlar kullanarak halılarınızı tertemiz yapıyoruz. Billur halı yıkama firması olarak çalışmalarımız sizlere özel servis konusunda da en kısa zamanda ulaşabiliyoruz. Çağrı merkezlerimiz 7 gün 24 saat boyunca telefon başında sizlerin kayıtlarını almak için hazırda bekliyorlar. Esnek çalışma saatlerimiz sayesinde gün içerisinde servis işlemlerimiz tamamlanıyor. Kaliteli bir şekilde hizmet almak istiyorsanız yapmanız gereken bizlere telefon ile ulaşmaktır. Halılarınızı dilediğiniz saatlerde evlerinizden alıyor ve firmamıza taşıyoruz daha sonra halılarınızı yıkayarak teslim ediyoruz. Bazı müşterilerimiz çok hassas oluyor ve özel isteklerini bizlere belirtiyor bizler de elimizden geldiği kadar yapıyoruz. Halılarınızın daha iyi ve daha temiz bir hale gelmesi için yapmanız gereken tek şey firmamızı aramaktır.

Hizmet verdiğimiz yerler