GÜNEŞLİ HALI YIKAMA

güneşli halı yıkama firması

Güneşli halı yıkama fabrikamız kıymetli müşterilerimizin halı yıkama hizmetinde güvencesidir. Güvenilir bir firma olabilmek kolay değildir. Sürekli temizlik hizmeti verdiğimiz sabit müşteri potansiyelimiz önceden taleplerini bırakarak hizmetimizden faydalanmak için talep oluşturmaktadırlar. Yıllardır sektörde olmamız ve sektörü her yönden tanımamız hem bizim hemde müşterilerimiz için avantaj olmuştur. Güneşli semtinde yaşayanlar temizlik ve hijyen konusunda son derece titiz ve itinalıdır. Güneşli en çok müşteri potansiyeline halı yıkama hizmeti verdiğimiz semtlerden biridir. Billur halı yıkama güneşli halı yıkama taleplerini alarak kısa sürede evlere ulaşmaya ve temizliği en iyi şekilde tüm semte ulaştırmayı hedefledik ve hedeflerimize ulaşıyoruz. En ufak bir olumsuzlukta müşterilerimize dönüş yapıyor ve isteklerini yerine getiriyoruz bu da sektörde daha öne çıkmamıza ve rakip firma sayımızın artmasına ve sorumluluklarımızın artmasına neden oluyor. Sorumluluk almaktan çekinmiyor halı yıkama hizmetimizde emin adımlarla ilerliyoruz.

Ataköy sakinlerine en iyi hizmeti vermek için yoğun şekilde çalışmaktayız. Gerek kampanyalarla gerekse uygun fiyatlarla hizmetimizi desteklemekteyiz. Müşteri ilişkilerimizi sağlam temellere oturtarak geçici değil kalıcı müşteriler edinmeye devam etmekteyiz. Destek ve hizmet talep hattımız 7 24 hizmet ve destek sunmaktadır. Halı yıkama konusunda her türlü soru ve sorunlarınız için bizi arayabilir ücretsiz destek hattımızdan faydalanabilirsiniz. Destek hattımızı arayarak memnuniyetlerini bildiren müşterilerimizde mevcuttur. Sizlerden gelen güzel yorumlar bizi işimize daha çok bağlanmamızı sağlamaktadır.Uygun fiyat ve kaliteli hizmetimiz müşterilerimiz tarafından takdir edilmektedir.

Halılarınızı ileri teknoloji makinelerimiz ile yıkamaktayız, hanımların evde sağlamaya çalıştıkları temizliği fabrikamızdan evlerinize taşıyoruz. Halılarım kirlendi diye üzülmeyin, tertemiz halılar için Billur halı yıkama her zaman sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır. Bize email, telefon ve web sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Size artık sabit bir halı yıkama firmasından hizmet almak istiyorsanız bizi tercih edin. memnuniyetimizin garantisi olmaya hazırız.

Hizmet verdiğimiz yerler