Sultangazi Halı Yıkama

Sultangazi halı yıkama firması

Sultangazi halı yıkama için Billur halı yıkama fabrikası son teknoloji halıya göre hassasiyet sağlayan makineleri sayesinde mükemmel şekilde halılarınızı yıkıyor ve adresinize teslim ediyoruz.
1991 yılında kurulan sektörde emin adımlarla yürüyen firmamız kısa zamanda hızla yol almış ve sektörde en iyiler arasına girmiştir.. Bünyesinde çok sayıda personel çalıştırmakta ve hizmet ağımız genişledikçe personel sayısını arttırmaktayız. Firmamız 2013 yılına gelindiğinde istatistiklerine göre büyüme grafiği çok yukarılara çıkmıştır. Bu ilerlemenin en önemli etkilerinden biri siz kıymetli müşterilerimizdir. Müşteri bağlarımızı her zaman sıkı tutmaktayız. Billur halı yıkama fabrikası olarak avrupa yakasında tüm semt ve ilçelere hizmet vermekteyiz. Alanında uzman olan personelimiz ileri teknoloji ürünü olan makinelerimiz ile her türlü halıyı mükemmel şekilde yıkıyoruz. Bizler de takip edilen ve sürekli gelişen bu teknolojiden ve internet çağından hiçbir şekilde geri kalmamaya çalışıyoruz. Artık hangi sektörde olursanız olun teknoloji ve internet bir şekilde sizleri buluyor. Bunu göz önünde bulundurarak internet sitemizi açtık ve yakın zamanda online olarak siz değerli müşterilerimize sitemiz üzerinden de online olarak hizmetler sunacağız.

Sultangazi halı yıkama müşteri hizmetlerimiz 7 gün 24 saat boyunca telefonlarınıza cevap veriyor sizlere hizmet ediyorlar. Hizmetlerimiz kusursuz bir şekilde gerçekleştirmek için çabalıyoruz. Billur halı yıkama firması her işlem için özel makineleri sayesinde halılarınızı özenle yıkayıp sizlere teslim ediyor. Halılar bir evin en sevilen özel parçalarından biridir. Halı seçimi yaparken dikkat etmeliyiz. Yalnızca şıklığına ve kullanışlı olmasına bakmayınız. Halı seçerken halıda kullanılan iplik doku çok önemlidir. Hizmet verdiğimiz müşterilerimize halı seçimi hakkında detaylı bilgiler sunuyoruz. Uzun ömürlü halılar için tavsiyelerde bulunuyoruz. Halıyı elinizle kontrol ettiğinizde dokumanın kalitesini anlayabilirsiniz. Halılarınız markalı olması kaliteli olduğu anlamına gelmez, marka olmayan birçok firma kaliteli halılar üretebiliyor. Sık dokunan halılar her zaman daha çok yıkanmalıdır.Tozu kiri ve mikropları çok çabuk hapseder ve yıkanması çok daha zor olur.

Eskiden komşular birleşip halı yıkarlardı.günümüzde bu işlemi yapan artık kalmadı. Profesyonel firmalar halılarınızı yıkamaya başladı. Evlerde süpürge tarzı makinelerle yıkanan halılarda maalesef tam hijyen sağlayamıyor. Hem yorulup hemde daha fazla masraf etmiş oluyorsunuz. Billur halı yıkama kaliteli hizmeti uygun fiyata müşterilerine sunmaktan gurur duyuyor.

Halı yıkama, Hizmet verdiğimiz yerler