ZEYTİNBURNU HALI YIKAMA

Zeytinburnu halı yıkama fabrikası

Billur halı yıkama firması Zeytinburnu’nda halı yıkama faaliyetinde kaliteli bir şekilde bakım, temizlik hizmetleri sunuyor Zeytinburnu’nda Billur halı yıkama firması olarak verdiğimiz hizmetlerde itina ile temizlik hizmet sunmanın yanı sıra iletişim konusuna da önem vermekteyiz.

Zeytinburnu içten , güler yüzlü halkı sayesinde de dikkatleri üzerine çekmektedir. Halkımıza esnaf olarak verdiğimiz hizmetlerde çalışanlarımızla birlikte büyük önem vermekteyiz. Halı yıkama işlemleri için diğer firmalara göre en kaliteli ve son teknoloji ürünler kullanıyoruz ve bu ürünlerin maliyetleri oldukça yüksek. Hizmet konusunda hiçbir şekilde ödün vermiyoruz. Bu Billur halı yıkama olarak en öncelikli vazifemizdir. Halı yıkama işinde Billur halı yıkama firması sektörün önde gelen firmalarından olmuştur. Zeytinburnu semtinde yaşayan müşterilerimiz için hızlı servis araçlarımız sayesinde istenilen süre içerisinde adreslerine kolayca ulaşmaktayız. Zeytinburnu semti gelişmişlik bakımından İstanbul’un üst düzey bir semtleri arasına girmiştir. Burada yaşayanlar da gelişmişlik bakımından bu seviyeye kolay ayak uydurmakta ve bu gelişmişliğe ortak olmaktadır. Sağlıklı bir yaşam için Billur halı yıkama firması olarak hassasiyetimiz çok hassas.Temizlik bizim işimiz fakat sektörde kaliteli hizmet sunmak istiyorsanız ayrıcalıklara sahip olmanız şart. Billur halı yıkama firması olarak sizlerden gelen talep ve önerileri en iyi şekilde değerlendiriyoruz. Firma olarak müşterilerimizden gelen önerileri dikkate almamak bizim işimiz değil ya da aynı şekilde hizmet verildikten sonra çıkan sorunlarda müşterilerimizle iletişim kesmiyoruz ve en kısa sürede hatamızı telafi ediyoruz. Olumlu ve olumsuz eleştirileriniz firmamız için çok önemli, yıllardır bu öneri ve eleştiler sayesinde daha iyi işler yaptık ve daha güzel işlere de imzamızı attık. Zeytinburnu halı yıkama fabrikamızda uzman kadromuz bu sektöre yıllara vermiş donanımlı isimler sayesinde gerekli makine kullanımını ve servis hizmetlerini en iyi bilen isimlerle birlikte büyümeye ve ilerlemeye devam ediyoruz.

Zeytinburnu sakinlerini halılarınızın güzelliğini temizliğinin devam istiyorsanız düzenli olarak halılarınızı yıkatmanızı Billur halı yıkama servisine başvurmanızı ehemmiyetle tavsiye ediyoruz. Halılar en fazla toz tutan ürünler arasında yer almaktadır. Devamlı olarak üzerine basılan ve özellikle yaz aylarında açık cam ve pencerelerden giren toz toprak halılar üzerinde birikiyor. Basıldıkça halıya yerleşen toz halınızı yıpratıyor. Bu yıpranmaya engel olmak için Kişisel bir temizlik yeterli değildir. Alanında uzman temizlik firması olarak Billur halı yıkama firmamız hafta içi her gün siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. İsterseniz çağrı merkezi numaralarımız sayesinde İsterseniz de internet adresimiz üzerinden de bizlere ulaşmanız mümkündür.

Verdiğimiz halı yıkama hizmetlerinde halılarınızı sizin belirleyeceğiniz gün ve saatlerde evlerinizden alıyoruz ve özel bir şekilde paketleyerek firmamıza götürüyoruz. Burada yapılan işlemler gayet profesyoneldir.

Halı yıkama işlemi tamamlanan halılarınız size en uygun saat ve günde özel servis araçlarımız ve servis ekiplerimiz ile birlikte adreslerinize teslim ediliyor. Halılarınızın temiz ve bakımlı olması için elimizden gelen en yüksek performansı gösteriyoruz. Gerçekleştirirken sizlerin özel taleplerinizi de yerine getiriyoruz.

Çok yıkanan halıların çok yıprandığı düşüncesi tamamen yanlıştır. Düzenli bir şekilde profesyonel olarak bakım ve yıkama yapılan ve temizlenen halılar ilk günkü gibi kullanılır halde elinize ulaşmaktadır. Fiyatlarımız sektör içerisinde en uygun fiyatlara sahiptir ve müşterilerimizin istekleri doğrultusunda indirime gidilmektedir. Hizmetler verirken mevsimlik kampanyalar yapmayı da ihmal etmiyoruz. Zeytinburnu halı yıkama kampanyalarımızı ve firma olarak yaptığımız işleri sürekli olarak ve güncel bir şekilde takip etmek için internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Billur halı yıkama firması daima müşterilerinin yanında ve en profesyonel temizlik hizmetleri için sizlere bir telefon kadar yakın…

Halı yıkama, Halı Yıkama Fabrikası, Hizmet verdiğimiz yerler