BİLLUR HALI YIKAMA TAM

Billur halı yıkama 800 m² tam donanımlı fabrikamızda hizmet vermektedir. Halı yıkama ev işi olmaktan çıkıp sektör haline dönüşünce bayanlar güvenilir halı yıkama firmalarına yönelmeye başmamıştır. 1991 yılından beri hizmet veren firmamız sektörde kendini kanıtlamıştır.

İstanbul da en eski ve kapasiteli halı yıkama fabrikalarından biri de biziz. Billur halı yıkama artık markalaşmıştır. En çok tavsiye edilen halı yıkama firması olduğumuzdan adımızı duymayan neredeyse kalmamıştır. Halı yıkama sektöründe bu kadar tercih edilmemizin nedenleri; profesyonel hizmet vermemiz, eğitimli ekibimizde müşteri memnuniyetini ön planda tutmamız, sorunlara hızla çözüm üreten hizmet anlayışımız ve tabiki en önemlisi halılarınızı ilk günkü gibi tertemiz yıkamamızdır. İstanbul Avrupa yakasın da tüm ilçe ve semtlere halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Servis araçlarımız her yere hızla ulaşır. Halılarınızı fabrikamıza getirerek halı yıkama işlemine başlar. Öncelikle halılarınız incelenir analiz edilir. Nasıl bir yıkama işlemi yapılacağına karar verilir. Halı üzerinde ki tüm toz kir ve lekelerin yok olması için harekete geçilir. Halılarınızın üzerindeki işlemler bittikten sonra ücretsiz servis aracımızla kapınıza kadar teslim edilir. Halı yıkama ücreti yıkama işlemi tamamlandıktan sonra alınır, yani halılarınızı kontrol edip ödemenizi yapabilirsiniz. Nakit ödemenin yanı sıra kapıda kredi kartı ile ödeme imkanı da sunmaktayız.  Hizmet talepleriniz için firmamızı arayabilirsiniz.

Müşterilerine değer veren firmamız size en iyi hizmeti sunmak için çalışacaktır. Biliyoruz ki en iyi reklam memnun müşterinin tavsiyesidir. Müşteri potansiyelimizi sizin tavsiyelerinizle giderek artırdık. Kocaman bir aile olduk.

halı yıkama firması